UBS має намір в найближчі 3-5 років досягти доподаткового прибутку в обсязі 15 млрд франків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

UBS має намір в найближчі 3-5 років досягти доподаткового прибутку в обсязі 15 млрд франків

196
Швейцарський банк UBS AG, що фіксував збитки протягом декількох останніх кварталів, встановив нові орієнтири для своїх фінансових показників прибутку на середньостроковий період, пише газета The Wall Street Journal.
В найближчі три-п'яти років UBS має намір досягти рівня річного доподаткового прибутку 15 млрд швейцарських франків ($14,85 млрд).
В 2008 році UBS зафіксував чистий збиток у розмірі 20,89 млрд франків, що стало рекордним показником в корпоративній історії Швейцарії.
Цільовим показником співвідношення адміністративних витрат до операційного прибутку (cost/income) є рівень 65-70%, рентабельності капіталу (return-on-equity) - 15-20%.
При цьому банк зазначає, що ці орієнтири залежать від коливань цін на ринку цінних паперів, а також змін в банківському регулюванні, яке посилилося в умовах фінансової кризи.
З початку цього року рентабельність капіталу UBS є негативною, а коефіцієнт cost/income дорівнює 109,4%.
Для того аби досягти поставлених цілей, банк має намір тісніше з'єднати свої основні підрозділи - банківське обслуговування заможних людей, інвестиційний банкінг і управління активами.
"Трансформація, яку ми проводимо, є фундаментальною і триватиме якийсь час. Я упевнений, проте, що ми створюємо фірму, яка приноситиме стійкий прибуток, і не лише в короткостроковій перспективі", - зазначається в заяві головного виконавчого директора UBS Освальда Грюбеля.
Збитки і списання UBS під час фінансової кризи склали більше $50 млрд, що є максимумом серед європейських фінкомпаній, у зв'язку з чим банк був змушений звернутися за допомогою до уряду Швейцарії торік.
Вартість акцій UBS збільшилась з початку цього року на 18%. Для порівняння: папери Credit Suisse Group AG, другого за обсягом активів банку Швейцарії, подорожчали на 102%, Bloomberg Europe Banks and Financial Services Index підскочив на 51%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас