Долар дорожчає у вівторок слідом за падінням на азійських фондових ринках — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Долар дорожчає у вівторок слідом за падінням на азійських фондових ринках

Валюта
284
Курси долара США і японської єни відносно євро та інших світових валют зростають у вівторок, оскільки більшість фондових індексів Азії йдуть на зниження, повідомляє агентство Bloomberg.
Євро у вівторок коштувало $1,4956 проти $1,4970 на кінець попереднього торговельного дня в Нью-Йорку.
Курс єдиної європейської валюти знизився до цього часу з 133,33 єни до 133,25 єни.
Вартість долара в парі з японською нацвалютою майже не змінилася - 89,09 єн в порівнянні з 89,05 єн на день раніше.
Під час торгів у понеділок доларовий індекс впав до мінімуму 15 місяців - 74,679 пункту після того, як глава Федеральної резервної системи (ФРС) Бен Бернанке заявив, що в США зберігаються "значні економічні виклики". Проблеми, пов'язані із зниженням доступності кредитів і слабкістю ринку праці, можуть обмежити темпи пожвавлення економіки США, формуючи умови для збереження низьких процентних ставок, додав він.
"Долар залишиться під тиском після того, як Бернанке вказав, що ринок неправильно зрозумів графік впровадження exit strategy ФРС, побічно маючи на увазі, що ФРС як і раніше бачить істотні ризики для відновлення економіки", - говориться в доповіді аналітиків BNP Paribas SA на чолі з Хансом-Гюнтером Редекером.
Зведений індекс Азіатсько-Тихоокеанського регіону MSCI Asia Pacific опустився на 0,2%, японський Nikkei 225 втратив 0,5%, гонконзький Hang Seng - 0,4%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас