FT: JPMorgan має намір купити контрольний пакет Cazenove — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

FT: JPMorgan має намір купити контрольний пакет Cazenove

108
Банк JPMorgan Chase має намір отримати контроль над компанією Cazenove, британським брокером з 190-річною історією. Американський інвестбанк підписав угоду про співпрацю з Cazenove п'ять років тому і тепер веде переговори про придбання 50% акцій в спільному підприємстві, повідомляє Financial Times з посиланням на обізнані джерела.
Вартість оборудки, за оцінкою видання, складе 940 млн. фунтів стерлінгів, або 500-525 пенсів за акцію, що майже удвічі вище ціни, яка обговорювалася в квітні цього року, - 245 пенсів.
Майже половина акцій Cazenove належить нинішнім співробітникам компанії, приблизно 9% перебувають у руках інституційних інвесторів, власниками решти акціонерного капіталу є колишні партнери групи. Всього список акціонерів Cazenove складають 1,5 тис. осіб.
Голова групи Cazenove Девід Метьюс отримає найкрупнішу компенсацію у розмірі 18 млн. - 19 млн. фунтів стерлінгів. На кінець 2008 року він був власником 3,6 млн. звичайних акцій і 400 тис. привілейованих акцій. Фінансовий директор і член ради директорів Майкл Пауер (Michael Power) і керуючий директор Алан Каррузерс (Alan Carruthers) отримають 10 млн. і 5 млн. фунтів стерлінгів відповідно.
Злиття Cazenove і JPMorgan є кульмінацією домовленостей, досягнутих в листопаді 2004 року. Для Cazenove майбутнє злиття дасть можливість розширити присутність на ринку брокерських послуг, тоді як JPMorgan має намір зміцнити свої позиції на британському ринку корпоративного брокериджу.
За словами джерел видання, знайомих з процесом переговорів, JPMorgan планує зберегти бренд Cazenove і переконати співробітників компанії залишитися на своїх позиціях. Ймовірно, що Девід Метьюс також збереже свій пост.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас