НУ-НС пропонує скасувати податкову міліцію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НУ-НС пропонує скасувати податкову міліцію

495
Народний депутат України Анатолій Гриценко (НУ-НС) пропонує скасувати податкову міліцію. Це передбачено поданим ним законопроектом №5336 від 10 листопада 2009 року, текст якого розміщений на офіційному сайті Верховної Ради.
Законопроектом пропонується внести зміни до Закону "Про державну податкову службу України", зокрема, вилучити з нього ч. 2-3 ст. 1: "У складі органів державної податкової служби перебувають відповідні спеціальні підрозділи по боротьбі з податковими правопорушеннями (далі - податкова міліція). Державна податкова адміністрація України залежно від кількості платників податків та інших місцевих умов може створювати міжрайонні (на два і більше районів), об'єднані (на місто і район) державні податкові інспекції і в їх складі відповідні підрозділи податкової міліції".
Відповідні зміни про скасування податкової міліції внесено до супутніх законів: "Про міліцію", "Про оперативно-пошукову діяльність", Карно-процесуальний кодекс України, "Про основи попередження і протидії корупції", "Про прокуратуру", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про радіочастотний ресурс України", "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та ін.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас