Китай відхилив вимогу підвищити курс юаня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай відхилив вимогу підвищити курс юаня

938
Міністерство торгівлі Китаю відхилило вимогу підвищити курс юаня, давши зрозуміти, що не бажає змінювати суперечливу валютну політику, що викликає обурення зарубіжних партнерів КНР, зокрема США.
Пекін відчуває зростання тиску ззовні: з моменту останнього підвищення курсу юаня до долара минуло більше року. Останнім за зростання китайської "народної валюти" ("ренмінбі") в понеділок висловився Міжнародний валютний фонд (МВФ).
На минулому тижні Народний банк КНР вніс поправки до визначення своєї валютної політики, породивши домисли про те, чи не збирається він ослабити прив'язку юаня до долара. Проте валютний ринок досить мляво відреагував на це повідомлення.
Будь-які зміни в політиці Китаю, включаючи валютну політику, мають бути ініційовані вищим керівництвом і примиряти точки зору різних гілок влади. Міністерство торгівлі чітко визначило свою позицію.
"Як би ми не розглядали проблему - з погляду забезпечення стійкого підйому світової економіки або ж з погляду забезпечення зростання китайського експорту - ми маємо створити стабільні, передбачувані умови для наших підприємств, включаючи макроекономічну і валютну політику", - сказав представник Мінторгівлі Яо Цзянь.
За матеріалами:
Газета.Ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас