Генеральний прокурор Афганістану розказав про боротьбу з корупцією — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Генеральний прокурор Афганістану розказав про боротьбу з корупцією

Кримінал
108
Генеральний прокурор Афганістану Ісхак Алуко заявив, що в його розпорядженні є список чиновників, аж до міністрів, підозрюваних в тому, що вони беруть хабарі, повідомляє ВПС News.
Алуко заявив в інтерв'ю Бі-бі-сі, що звернувся до президента і Верховного суду країни з проханням заснувати спеціальний суд для розгляду цих справ.
Він відмовився називати імена людей, які потрапили під підозру в отриманні грошей за укладання контрактів від імені держави, до тих пір, поки їх справи не будуть передані до суду.
"Є цілий спектр справ про корупцію, в деяких з них йдеться про величезні грошові суми. Вони стосуються придбань від імені уряду, коли купуються автомобілі, комп'ютери і меблі, де ми бачимо як крупні, так і дрібні суми", - сказав Алуко. - Те саме відбувається при укладанні контрактів на будівництво, на прокладку доріг, на інші проекти".
Він підкреслив, що його відомство має намір боротися з корупцією у всіх сферах. "На цьому тижні ми почали розслідування декількох крупних справ. У одному випадку йдеться про губернаторів, ще в одному - про рівень міністра. В даний час терміни ув'язнення відбувають 16 тисяч осіб, засуджених за корупцію. Серед них - заступник міністра, директор компанії і глави місцевих рад. Це не означає, що корупція на підйомі, але показує, що в боротьбі з корупцією ми керуємося лише міркуваннями законності", - заявив генеральний прокурор.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас