Тимошенко: Торгова політика України відносно мінеральних добрив і сировини для їх виробництва буде адекватною — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко: Торгова політика України відносно мінеральних добрив і сировини для їх виробництва буде адекватною

216
Торгова політика України відносно мінеральних добрив і сировини для їх виробництва буде адекватною. Про це повідомила сьогодні прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в Сіверськодонецьку, виступаючи на нараді з питань хімічної промисловості.
"Там, де йдеться про сировину, яка використовується нашими підприємствами для подальшого виробництва, там мають бути нульові ставки ввізного мита. Там, де це готова продукція, мають бути загороджувальні мита. Але це повинно бути зроблено з врахуванням балансу інтересів наших аграріїв. Тому, я прошу обов'язково погоджувати це з ними", - сказала вона.
Прем'єр доручила Мінекономіки України підготувати пропозиції про введення квот на імпорт до України складних фосфорних і калійних мінеральних добрив. "Чесно кажучи, для мене було новиною, що 80% цього ринку у нас займає імпорт. Я прошу Мінекономіки: давайте спочатку квоти, а потім закон. Наталіє Юріївно, захистити наших виробників - це святе. Давайте такий закон ухвалювати, але лише обов'язково з врахуванням інтересів аграріїв, аби потім ціна на добрива була доступною для них, аби був баланс інтересів", - сказала прем'єр, звертаючись до голови парламентського комітету з питань промислової політики Наталі Королевської.
Вона також доручила Мінекономіки 18 листопада на засіданні уряду доповісти про виконання вказаних положень.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас