Білорусь шукає банки для організації першого розміщення єврооблігацій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Білорусь шукає банки для організації першого розміщення єврооблігацій

Фондовий ринок
158
Уряд Білорусі чекає на пропозиції від банків, які б організували дебютне розміщення єврооблігацій.
Таким чином, в 2010 році ця країна може приєднається до Росії, Казахстану та України, які також планують вихід на міжнародний ринок капіталу.
"Ми відкриті для пропозицій від потенційних лід-менеджерів. Ми думаємо про розміщення наступного року і знаємо, що інвестори ним активно цікавляться", - заявив в телефонному інтерв'ю агентству Bloomberg помічник міністра фінансів Білорусі Павло Ладік.
Агентство Moody’s Investors Service визначило кредитний рейтинг Білорусі на рівні B1, що на 4 ступені нижче інвестиційного рівня. Standard & Poor’s видав еквівалентний рейтинг B+. Аналогічну оцінку мають такі країни, як Боснія і Герцеговина, і Гана. За словами Ладіка, який відмовився назвати обсяг емісії єврооблігацій, уряд країни вже веде переговори про участь в розміщенні російського Сбербанку.
Уряд Олександра Лукашенка був змушений відкласти випуск єврооблігацій, що планувався на листопад 2008 року, на тлі глобальних фінансових потрясінь. В результаті, для підтримки держбюджету Білорусь була змушена взяти кредит у розмірі $2,23 млрд. у Міжнародного валютного фонду.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас