Дослідження: Росіяни оцінюють своє життя набагато нижче громадян в розвинутих країнах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дослідження: Росіяни оцінюють своє життя набагато нижче громадян в розвинутих країнах

223
Росіяни в середньому оцінюють "вартість" свого життя в 4 млн рублів, повідомив сьогодні на прес-конференції радник президента ДК "Росгосстрах", керівник Центру стратегічних досліджень "Росгосстраха" Олексій Зубець за підсумками опитування 16 тис. 246 осіб в 44 російських містах.
Він уточнив, що під "вартістю" людського життя розуміється розмір грошового відшкодування сім'ї загиблого, який суспільство вважає справедливим. При цьому, за словами О.Зубця, середній розмір виплат в Західній Європі становить $1,5 млн, а мінімальний показник - $500 тис. "Таким чином, росіяни цінують своє життя істотно нижче за розвинені країни", - сказав фахівець.
Чоловіки, зазначив О.Зубець, оцінюють своє життя приблизно удвічі дорожче, ніж жінки - в 5 млн руб.
В 2007 році росіяни оцінювали вартість свого життя в суму ледве нижче 3 млн руб., в 2008 році - трохи менше 4 млн руб.
Як нагадав фахівець, в даний час найбільша виплата передбачена в Повітряному кодексі РФ на випадок загибелі авіапасажира і становить 2 млн руб. У разі ж загибелі людини в залізничній катастрофі цей показник встановлений в 12 тис. руб., в автоаварії ОСАГВ передбачає виплату 160 тис. руб.
Згідно із дослідженням, найбільша"вартість" людського життя характерна для Красноярська, Москви та Іркутська - 7,6 млн руб., 5,7 млн руб. і 5,5 млн руб.
О.Зубець вважає, що недавня аварія на Саяно-Шушенській ГЕС загострила проблему виплат відшкодувань серед населення промислових міст на Сході Росії.
За матеріалами:
Фінмаркет
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас