АТЕС: Азія має стати локомотивом виходу глобальної економіки з кризи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АТЕС: Азія має стати локомотивом виходу глобальної економіки з кризи

134
Індія, Китай та інші азіатські країни відводять світову економіку від глобальної економічної кризи, заявили лідери ділових кіл на тлі обіцянок торговельних і фінансових міністрів країн АТЕС зробити ведення бізнесу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні дешевшим, скорішим і простішим до 2015 р.
"В той час як витрати споживачів в США падають, а заощадження збільшуються, хтось ще в світі мусить витрачати більше. Це має відбуватися в Азії", - сказав прем'єр-міністр Сингапуру Лі Сянь Лун. Він сказав, що зростаючий середній клас в Китаї та Індії володітиме більшою купівельною спроможністю на фоні підвищення рівня урбанізації та попиту на інфраструктуру.
З Лі погодилися й інші світові бізнес-лідери. "Історично розвинені країни запускали процес відновлень після криз. Цього разу має статися інакше - процес повинні очолити ринки, що розвиваються", - сказав Денніс Неллі, голова PricewaterhouseCoopers International.
Члени АТЕС погодилися встановити конкретну мету - зробити регіон найкращим місцем для ведення бізнесу, узявши на себе зобов'язання поліпшити умови регулювання в п'яти ключових областях - від відкриття бізнесу до забезпечення дотримання контрактних зобов'язань - до 2015 р. Міністри АТЕС погодилися з тим, щоб зробити на 25% дешевшим, скорішим і простішим відкриття і ведення бізнесу в регіоні до 2015 р. Про це йдеться в їхній опублікованій в четвер спільній заяві.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас