Точка зору: Рішення з приводу зниження рейтингу України може виявитися передчасним


Точка зору: Рішення з приводу зниження рейтингу України може виявитися передчасним

Висновок міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings з приводу зниження рейтингу України може виявитися передчасним. Так прокоментував рішення агентства економіст інвестиційної компанії Concorde Capital Микита Михайличенко.

"Наскільки виконуватиметься новий закон про підвищення соцстандартів, стане зрозуміло найближчим часом", - зазначив він. М.Михайличенко також додав, що доки прийняті поправки до бюджету лише щодо збільшення пенсійних витрат на 0,8 млрд. грн. в 2009 році.

"А ситуація довкола бюджету-2010 залишається незрозумілою і може стати предметом додаткових переговорів і взаємних поступок між Кабміном і МВФ".

Як повідомлялося, 12 листопада агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") України в іноземній і національній валюті з рівня "B" до "B-". Прогноз щодо рейтингів - "негативний".

В агентстві зазначили, що в останні два тижні парламент України ухвалив новий закон, що збільшує мінімальний розмір заробітної плати і пенсій, і Президент України Віктор Ющенко відмовився накласти на закон вето, як просив МВФ. Крім того, уряд подав до парламенту проект бюджету на 2010 р. з дефіцитом 8% ВВП. При цьому, згідно із зобов'язаннями за програмою МВФ, дефіцит бюджету повинен становити не більше 4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua