Держсекретар Франції їде до Києва говорити про транзит газу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Держсекретар Франції їде до Києва говорити про транзит газу

Енергетика
266
Держсекретар Франції з європейських справ П'єр Лелюш під час візиту до України 12-13 листопада має намір обговорити питання енергетичної співпраці, зокрема, відповідальності України за транзит газу до Європи.
Про це УНІАН повідомили в Посольстві Франції в Україні.
Зокрема в посольстві зазначили, що в час, коли країна готується до демократичного волевиявлення, яке визначить її майбутнє, візит Лелюша - привід нагадати про підтримку, яку надає Франція українським реформам, а також поглибленню відносин між Європейським Союзом і Україною.
“В цьому контексті Лелюш торкнеться стратегічної теми енергетики під кутом відповідальності України як країни-транзитера газу до Європи і конкретизації структурних реформ в енергетичному секторі України, які дозволять гарантувати регулярне забезпечення газом ЄС”, - говориться в повідомленні посольства.
Мета візиту - розгляд перспектив розвитку французько-українських двосторонніх відносин у сфері економіки, культури та адміністрування.
Від імені французького уряду Лелюш висловить підтримку і солідарність народові України, що переживає важку епідемію грипу, яка охопила Західну і Центральну Україну.
Лелюш зустрінеться з Президентом України Віктором Ющенком, прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної Ради Володимиром Литвином, міністром закордонних справ України Петром Порошенком і заступником міністра закордонних справ Костянтином Єлісеєвим, який займається відносинами з Європейським Союзом.
Крім того, Лелюш зустрінеться з головними кандидатами, які візьмуть участь в президентських виборах 17 січня 2010 року.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас