"Укрпромбанк" передав до "Родовід Банку" пасиви у вигляді вкладів фізосіб на 6,9 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрпромбанк" передав до "Родовід Банку" пасиви у вигляді вкладів фізосіб на 6,9 млрд грн

1383
"Укрпромбанк" передав до "Родовід Банку" пасиви у вигляді вкладів фізосіб на 6,9 млрд грн. Про це повідомив сьогодні в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський на брифінгу в Кабміні України, інформує кореспондент РБК-Україна.
Він також повідомив, що уряд докапіталізує "Родовід Банк" з метою забезпечення зобов'язань щодо вкладів "Укрпромбанку" на 5,6 млрд грн.
За словами Уманського, різниця в 1,3 млрд грн. буде покрита за рахунок передачі на баланс "Родовід Банку" філіальної мережі "Укрпромбанку", а також частини його активів. Уманський також повідомив, що з 17 листопада почнеться прийом заявок вкладників "Укрпромбанку" на видачу депозитів.
Як уточнив голова тимчасової адміністрації "Родовід Банку" Сергій Щербина, самі виплати почнуться з 23 листопада ц.р. "У нас вже є певний досвід і ми використовуватимемо "електронну чергу". Записатися в неї можна на сайті "Родовід Банку", або через call-центр", - сказав Щербина.
Він уточнив, що першочерговими будуть виплати вкладникам-пенсіонерам. "Ті, у кого довгострокові вклади, зможуть їх переоформити. Відсоткові ставки не зміняться. Ми, "Родовід-банк", нестимемо перед вкладниками "Укрпромбанку" повну відповідальність" - заявив Щербина.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас