Опитування: Половина німецьких батьків витрачає виплати на дітей не за призначенням — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Опитування: Половина німецьких батьків витрачає виплати на дітей не за призначенням

303
Збільшення виплат на дитину, рішення про яке було прийняте новим урядом Німеччини, судячи з опитувань, частенько використовуватиметься не за призначенням. Як повідомляє агентство dpa, близько половини німецьких батьків не мають наміру витрачати додаткові кошти безпосередньо на дітей.
Майже 48 відсотків батьків і матерів планують заощаджувати, використовувати для поїздок у відпустку, а також для сплати боргів або ремонту житла ті кошти, які призначені на повсякденні витрати на дитину.
Такі результати опитування, проведеного інститутом з вивчення громадської думки Forsa, публікує в середу, 11 листопада, газета Financial Times Deutschland. Водночас 49 відсотків учасників дослідження заявили, що мають намір витратити додаткові кошти безпосередньо на дітей.
Директор інституту Forsa Манфред Гюльнер назвав результати опитування, які були підбиті на початку листопада, "тривожними", передає агентство KNA. Якщо така велика кількість батьків не має наміру використовувати надбавку за призначенням, то слід переглянути "зафіксовану на грошах сімейну політику".
Водночас припущення про те, що перш за все батьки в бідних сім'ях або з низькою освітою використовують надбавки не на дітей, а для інших цілей, не виправдалися. Навпаки, використовувати надбавки до дитячих виплат в інших цілях, ніж на витрати для дітей, мають намір, перш за все, держслужбовці, зазначив Гюльнер.
Нагадаємо, що 9 листопада новий уряд ФРН схвалив рішення про підвищення виплат на дітей на 20 євро. Таким чином, виплати на першу та другу дитину, починаючи з 2010 року, складатиме 184 євро щомісячно, на третю - 190 євро і на подальших дітей по 215 євро на місяць.
Варто зазначити, що виплати на дітей можуть виплачуватися в Німеччині до досягнення дітьми 25-річного віку.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас