На Кіровоградщині пільговий кредит на житло отримає лише одна родина — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На Кіровоградщині пільговий кредит на житло отримає лише одна родина

Нерухомість
205
В цьому році в Кіровоградської області пільговий довгостроковий кредит на придбання житла отримає лише одна молода сім'я.
Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це інформує офіційний сайт Кіровоградської ОДА за результатами засідання Наглядової ради регіонального відділення Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву.
У відповідності з програмою забезпечення житлом молодих сімей області на 2002-2012 рр., цього року на ці цілі передбачено кошти в сумі 260 тис. грн., в т.ч. за рахунок загального фонду - 200 тис. грн., спеціального фонду - 60 тис. грн.
За результатами засідання прийнято позитивне рішення про надання кредиту лише одній молодій сім'ї. Пізніше буде вирішено, хто саме із претендентів отримає його.
У відповідності з розпорядженням голови Кіровоградської облдержадміністрації від 5 липня 2004 року, право на здобуття кредиту мають молоді сім'ї і самотні молоді громадяни, які працюють в бюджетних установах, перебувають на державній службі і потребують поліпшення житлових умов. Кредитування будівництва здійснюється в межах наявних кредитних ресурсів.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас