Україна та Росія вивчають можливість збільшення транзиту російської нафти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна та Росія вивчають можливість збільшення транзиту російської нафти

Енергетика
169
Міністерство палива й енергетики України та Міністерство енергетики Росії вивчають можливість збільшення транзиту російської нафти через територію України.
Про це сказано в повідомленні Мінпаливенерго.
Таку можливість міністерства обговорили в рамках п'ятого засідання Підкомісії з питань паливно-енергетичного комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії.
З метою забезпечення стабільності поставок російської нафти й збільшення їхніх обсягів на нафтопереробні заводи України і її транзиту по території України сторони домовилися провести консультації з розробки умов співробітництва в цьому напрямку, зокрема можливості внесення змін або підписання нового договору між операторами нафтотранспортних систем компаніями "Укртранснафта" й "Транснафта".
На засіданні підкомісії також розглянута ситуація, що виникла навколо роботи компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область).
З метою врегулювання всіх спірних питань вирішено за участю Мінпаливенерго, Міненерго, уряду Республіки Татарстан і зацікавлених компаній провести спільні консультації стосовно нормалізації діяльності підприємства.
Крім цього, запропоновано винести це питання на розгляд Комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії.
Як повідомляло агентство, в 2008 році транзит нафти через Україну збільшився на 7,8% порівняно з 2007 роком до 32 842,5 тис. тонн.
Росія є найбільшим постачальником нафти в Україну.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас