Особисті речі Медоффа підуть з молотка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Особисті речі Медоффа підуть з молотка

125
Годинник відомого фінансиста Бернарда Медоффа, його куртку і блокнот Post-it виставлять на аукціон. Це урядова акція, покликана виручити як мінімум 500 тис. доларів для жертв схем Медоффа, пише Wall Street Journal.
Ювелірні прикраси і хутра, взагалі все, що вдалося вилучити з пентхауса на Манхеттені і з пляжного будиночка Медоффа - а це близько 200 речей - піде з молотка. Наприклад, синя сатинова бейсбольна куртка з написом Madoff на спині оцінюється в 500-720 доларів.
Канцелярське приладдя з вибитими на них іменами Бернарда Медоффа і його дружини Рут Медофф можуть обійтися в 90 доларів. Перстень, який Медофф отримав на закінчення університету, оцінюється в 300 доларів.
Колекція із понад 40 годинників, включаючи декілька жіночих годинничків, а також 17 годинників Rolex, декілька Audemars Piguets, Franck Muller і Jaeger-LeCoultres теж будуть продані. Найдорожчі лоти - це 18-каратні золоті вінтажні Rolex, що оцінюються в 75-87,5 тис. доларів, і діамантові сережки у вікторіанському стилі, які можуть обійтися в 14 тис. - 21,4 тис. доларів. Втім, якщо ці сережки справді належать до вікторіанської епохи, їх ціна може дорости до 75 тис.-100 тис. доларів.
Крім того, на аукціон виставлено п'ять шуб, виготовлених дизайнерами, включаючи Менделла і Біла Бласса, тримач для карток Tiffany, домашнє начиння Christofle і три сорочки "поло" з назвами однієї з яхт Медоффа - Bull.
За матеріалами:
Відомості
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас