Королевська: Іноземні банки в 2010 р. готові інвестувати в українську вугільну промисловість 6,5 млрд дол. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Королевська: Іноземні банки в 2010 р. готові інвестувати в українську вугільну промисловість 6,5 млрд дол.

438
Іноземні банки в 2010 р. готові інвестувати в українську вугільну промисловість 6,5 млрд дол. Про це повідомляє прес-служба Міністерства вугільної промисловості України з посиланням на голову парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталію Королевську. За її словами, уряд в 2010 р. робить основний акцент на залученні в галузь зовнішніх інвесторів. Н.Королевська нагадала, що в проекті бюджету, який уряд виніс на розгляд Верховної Ради, 6,5 млрд грн. закладено на модернізацію вугільної промисловості.
"Ми сьогодні провели переговори з іноземними інвесторами. У нас є підтвердження про намір низки іноземних банків кредитувати вугільну промисловість на 6,5 млрд дол. під державні гарантії", - повідомила голова комітету.
Крім того, підготовлено проект відкриття державної лізингової компанії, який допоможе створити комплекс залучення інвестицій, зокрема у сфері постачань нового гірничо-шахтного устаткування на українські підприємства. "Тим самим ми зможемо зробити повну реорганізацію галузі і відновити її в 2010 р." - відзначила Н.Королевська.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас