Антимонопольний комітет розслідує порушення "Укрспецюсту" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Антимонопольний комітет розслідує порушення "Укрспецюсту"

31
З ініціативи Президента Асоціації «Київський Банківський Союз», народного депутата України, заслуженого юриста Леоніда Черновецкого, державний уповноважений Антимонопольного комітету України ухвалив почати розслідування справи по ознаках порушення спеціалізованим державним підприємством «Укрспецюст» антимонопольного законодавства і законодавства про захист економічної конкуренції.
У своєму листі Леоніду Черновецькому керівництво Антимонопольного комітету України висловило подяку за співробітництво і повідомило, у процесі аналізу фактів, викладених у заяві Президента «Київського Банківського Союзу», що є в Комітеті матеріалів, було встановлено, що СДП «Укрспецюст» дійсно займає монопольне положення на загальнодержавному ринку послуг по організації реалізації арештованого нерухомого майна.
Антимонопольний комітет повідомляє, що в процесі розгляду справи були виявлені факти зловживання СДП «Укрспецюст» своїм монопольним положенням: установлення монопольно високих тарифів на свої послуги, що привело до порушень прав споживачів, відмовлення від реалізації майна при відсутності альтернативної організації, здатної робити аналогічні послуги.
Наприкінці листа в.о. Голови Антимонопольного комітету України пан Мельниченко відзначив: «Антимонопольний комітет України буде постійно інформувати Вас про хід розгляду справи і буде приймати всі необхідні міри для якнайшвидшого ухвалення рішення по даному питанню».
Леонід Черновецький звернувся в Антимонопольний комітет із заявою з приводу монопольного положення «Укрспецюста» у липні цього року. У ньому він зтверджував, що, будучи монополістом, СДП «Укрспецюст» установлює невиправдано високі тарифи на свої послуги, по своєму бажанню визначає терміни й інші умови угод, що завдає значної шкоди багатьом суб'єктам підприємницької діяльності, у тому числі і банкам.
За матеріалами: КБС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас