Делегація УЄФА ознайомилась із роботами з реконструкції НСК "Олімпійський" в Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Делегація УЄФА ознайомилась із роботами з реконструкції НСК "Олімпійський" в Києві

166
Виконавчий директор УЄФА Девід Тейлор і директор Євро-2012 Мартін Каллен ознайомилися з ходом робіт з реконструкції НСК "Олімпійський" в Києві. Як повідомили в прес-службі Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту, високопосадовці УЄФА безпосередньо переконалися, що роботи із будівництва НСК "Олімпійський" виконуються чітко відповідно до затвердженого графіка.
За даними Мінспорту, предметом особливої уваги під час огляду стали ділянки спорудження VIР-корпуса, зони обслуговування уболівальників, а також функціональних зон на прилеглій до стадіону території під час проведення Євро-2012. Крім того, гості з УЄФА проаналізували розроблену Міністерством у справах сім'ї, молоді і спорту схему евакуації і організації руху різних категорій глядачів під час проведення матчів.
Свої враження від побаченого вони оприлюднять на засіданні виконкому УЄФА, яке відбудеться в Португалії з 9 по 11 грудня 2009 року. Власне, там і вирішуватимуть, які міста прийматимуть в 2012 році чемпіонат Європи з футболу, зазначили в Мінспорту.
Як повідомлялося, в ході чергового візиту до України інспектори УЄФА також перевіряли стан підготовки Донецька, Харкова і Львова до Євро-2012.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас