0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк випустив 1,5 мільйона пластикових карт VISA


На сьогоднішній день кількість пластикових карт міжнародної платіжної системи VISA International, емітованих Приватбанком, перевищила 1 500 000. Як повідомили представники Приватбанку, загальна кількість карт міжнародних платіжних систем, випущених банком, складає більш 1,8 мільйона.

За словами представників VISA CEMEA (Central and Eastern Europe, Middle Eat and Afica), Приватбанк є єдиним банком у Східній і Центральній Європі, а також СНД і Балтії, що перебороли рубіж випуску мільйона пластикових карт VISA і прийнятим у члени елітного клуба мільйонерів VISA. Як повідомила Президент VISA CEMEA Енн Кобб, Приватбанк зіграв ключову роль у створенні ринку пластикових карт України, що найбільш динамічно розвивається в Центральній і Східній Європі. Також банк багато в чому визначив стратегію розвитку ринку платіжних карт України, засновану на впровадженні сучасних стандартів обслуговування, що враховують інтереси як банків, торгових точок, так власників пластикових карт і всієї економіки України.

Упровадження сучасних банківських технологій і розвиток ринку пластикових карт було і залишається одним з головних пріоритетів Приватбанку. У жовтні банк приступив до реалізації нової програми «VISA-приватбанк – візитна картка України», у рамках якої розпочатий випуск карт з унікальним дизайном у національному українському стилі з використанням авторських робіт майстрів Петриківського розпису. На думку фахівців банку, це дозволить зробити карткові продукти Приватбанку не тільки надійним, доступним і зручним фінансовим інструментом, але і воістину національним банківським продуктом.

Довідка:
Приватбанк першим в Україні приступив до масового випуску пластикових карт у жовтні 1996 року, і сьогодні міцно закріпив за собою лідерство на ринку карткових продуктів. У 2002 році кількість випущених банком карт виросло вдвічі до 1,8 мільйона, а частка Приватбанку на українському ринку карткових продуктів перевищує 41%. Також Приватбанк є одним з найбільших банков-еквайерів. У мережі банку працює 10 320 POS-терміналів, 1 658 пунктів видачі наявних і 509 банкоматів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua