4590
Тимошенко обіцяє виплатити компенсації всім вкладникам Сбербанку к. СРСР і стабілізувати гривню
Висунута кандидатом у президенти України Юлія Тимошенко обіцяє виплатити компенсації всім вкладникам Сбербанку колишнього СРСР і стабілізувати гривню. Про це Ю.Тимошенко сказала, виступаючи на 9-му з'їзді партії "Батьківщина" на Майдані Незалежності в Києві.
"Коли нам говорять, що ми обіцяємо і не робимо, згадуючи, що ми не повернули до кінця вклади (Сбербанку к. СРСР - ред.), то це якраз вони (опоненти - ред.) 18 років ні копійки не повертали. А ми 6,5 млн. людей в Україні перший раз повернули тисячу гривень, яку вони чекали 18 років", - сказала прем'єр-міністр.
За словами Ю.Тимошенко, їй і її команді поставили "нездоланні бар'єри, заблокували всі рішення в парламенті".
"Але все це мине, і ми продовжимо нашу справу, і два мільйони людей, які ще чекають повернення заощаджень, обов'язково їх отримають", - завірила вона.
Ю.Тимошенко відзначила, що сьогодні кожен громадянин України страждає від того, що курс гривні "не такий, як мав би бути".
"Я твердо хочу вам сказати, і я знаю це, і можу відповідати за свої слова, що після всіх бурхливих подій, після всієї політичної розрухи і хаосу, ми поставимо країну на ноги. Ми повернемо стабільність і силу нашої гривні. Ми зможемо відновити ті зруйновані банки, які належали тим добрим господарникам, охочим сьогодні удруге прийти до влади, - заявила Ю.Тимошенко.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
«Укрпошта» планує виконати вимоги НБУ щодо капіталу без державної підтримки
Як зрозуміти, що прийшов час міняти роботу: 4 ознаки
Інвестиційний фонд відбудови: делегації США показали перші потенційні родовища
Скільки заробляють пілоти у Європі (інфографіка)
ТОП-10 найбезпечніших країн Європи: думка соло-мандрівника (інфографіка)
З жовтня у Вроцлаві закриють аеропорт — причини, терміни