0 800 307 555
0 800 307 555

Український ринок акцій виріс у четвер на зовнішньому позитиві


На українському ринку акцій у четвер попит переважав над пропозицією на підтримці позитивної зовнішньої кон'юнктури. В результаті, ринок акцій України закрився ростом, що повністю перекрив всі втрати з акціях, що відбулися в середу в другій половині дня: індекс "Української біржі" виріс на 3,43% - до 1481,13 пункту, індекс фондової біржі "ПФТС" - на 2,04% до 604,78 пункту.

Ринок акцій України ріс слідом за площадками Європи й Росії, крім того, на гарній звітності Alcoa в "плюсі" відкрився ринок США. Рішення банку Англії і Європейського центробанку про незмінність ключових ставок, а також вихід статистики з безробіття в США, що виявилася краще очікувань, закріпив позитивний тренд на ключових світових площадках і українському ринку акцій.

Як повідомив аналітик інвестгрупі "ТАСК" В'ячеслав Іванишин, торговельна активність протягом всієї сесії трималася на низькому рівні, найбільша активність виявилася на відкритті й після виходу макроекономічної статистики зі США в останню годину торгів українського фондового ринку.

Керівник відділу торгівлі цінними паперами ІК "Трійка Діалог Україна" Володимир Грищенко відзначив, що інтерес у інвесторів до ризику росте, тому в п'ятницю ймовірне продовження росту.

"З урахуванням триваючого росту на американському ринку й у цілому позитивних звітів компаній за III квартал, п'ятничну торговельну сесію українських ринок, найімовірніше, почне в "плюсі", - додала трейдер інвестиційної компанії Phoenix Capital Ірина Барабанова.

На "Українській біржі" у четвер найбільше зростання показали акції компаній "другого ешелону": Маріупольського меткомбінату ім.Ілліча (+20,33%), "Стиролу" (+11,96%) і Ясинівського коксохіму (+9,66%).

За даними "ТАСК", індексні папери "Української біржі" подорожчали на 2%-6%.

У лідерах торгів у четвер виявилися акції "Мотор-Січ" (+3,33%), Єнакієвського метзаводу (+5,92%) і "Укрнафти" (+3,21%).

Всього на "Українській біржі" у четвер укладено 1180 угод на 27,439 млн грн.

На "ПФТС" у лідерах торгів були акції Марганецького гірничо-збагачувального комбінату (0%), Єнакієвського метзаводу (+4,17%) і "Укрнафти" (+2,13%).

На "ПФТС" у цей день укладено угод з акціями на суму 7,32 млн грн.

Олександр Ублінських, трейдер ІК "Трійка Діалог Україна" повідомив, що в четвер на українському ринку єврооблігацій спостерігалися активні продажі в суверенному секторі: Україна'11 і Україна'13 скорегувалися донизу на 75 б.п., довгі папери Україна'16 і Україна'17 на 50 б.п. відповідно. У корпоративному сегменті продовжилися покупки бондів "Азовсталі" і "Миронівського хлібопродукту". За його словами, з банківських паперів купували Укрсоцбанк'10 і Приватбанк'12, основні продажі довелися на Альфа-банк'12.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua