Банк "Аваль": нова послуга для приватних осіб "Мобіліс" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Аваль": нова послуга для приватних осіб "Мобіліс"

111
Банк «Аваль» пропонує нову послугу для приватних осіб «Мобіліс — продаж електронних ваучерів» . Про це повідомила прес-служба банку.
Як повідомили у відділі розробки нових продуктів, банк «Аваль» пропонує приватним особам придбати електронний ваучер — таємний код доступу до інтернет, IP-телефонії чи послуг Sim-Sim, Uni, Ace&Base.
За інформацією відділу розробки нових продуктів, кожен користувач передплачених послуг операторів мобільного зв’язку — Sim-Sim, Uni, Ace&Base, хто телефонує за кордон за допомогою послуги IP-телефонії і купує картки доступу до цих послуг в магазинах та кіосках, може придбати їх еквівалент — електронний ваучер — у відділеннях АППБ «Аваль», оплативши готівкою або за допомогою банківської платіжної картки. Як зазначили у відділі розробки нових продуктів, електронний ваучер і є таємним кодом доступу, що передається не на пластиковій картці, а на паперовому чеці.
Як повідомила прес-служба з посиланням на відділ розробки нових продуктів, електронні ваучери є в менших номіналах, ніж картки, з більшим вибором у сумі коштів, сплаченій за послугу. Придбавши електронний ваучер, користувачу забезпечено інформаційну підтримку банку 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
За інформацією відділу розробки нових продуктів, на електронному ваучері, отриманому у касі відділення банку «Аваль», є назва компанії, що випустила електронний ваучер; назва передплаченої послуги; вартість електронного ваучера; код поповнення передплаченої послуги; інструкція використання коду (користувач має можливість отримати/поповнити послугу, на яку придбано ваучер); номінал поповнення передплаченої послуги; також можна придбати додатковий мобільний час послуги Sim-Sim чи послугу Ace&Base. Номінали поповнення передплаченої послуги визначаються оператором передплаченої послуги.
Як повідомили у відділі розробки нових продуктів, електронний ваучер можна придбати у будь-якому відділенні банку «Аваль». Відділення, що ще вчора не продавали електронні ваучери, вже сьогодні мають найширший асортимент електронних ваучерів у продажу. Для придбання електронних ваучерів у відділеннях банку «Аваль» необхідні лише відповідні кошти. Вартість електронного ваучера визначається оператором послуги, але не є більшою за вартість пластикової карти з кодом поповнення послуги на аналогічну суму.
Як повідомила прес-служба з посиланням на відділ розробки нових продуктів, оплатити ваучер можна готівкою, можна використати свою банківську карту, емітовану будь-яким українським чи зарубіжним банком. Як повідомила прес-служба, працюють інформаційні центри операторів передплачених послуг, номери телефонів яких зазначено на електронному ваучері. Крім того, про електронні ваучери, їх різновиди, номінали та пункти їх продаж можна дізнатися у Центрі інформаційної підтримки АППБ «Аваль» за тел. (044) 490-88-88 чи загальноукраїнським безкоштовним 8-800-50-002-50.
Більш докладна інформація про електронні ваучери міститься у підрозділі «Мобіліс — продаж електронних ваучерів» розділу «Послуги приватним особам».
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас