781
Держфінпослуг готує позов про ліквідацію ФГ "Страхові традиції"
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України готує позовну заяву до суду щодо ліквідації ЗАТ "Фінансова група "Страхові традиції" (Київ), повідомила директор департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ Держфінпослуг Галина Третьякова.
"Щодо однієї страхової компанії - "Страхові традиції" - ми готуємо позов на ліквідацію", - сказала вона журналістам у вівторок.
За її словами, причиною такого рішення стало те, що комісія не може встановити контакт із страховою компанією і визначити її місцеперебування.
"Гончаров (глава наглядової ради компанії Дмитро Гончаров) не спілкується з нами, мобільний не відповідає", - відзначила Третьякова.
Вона додала, що комісія звернулася в органи МВС з проханням визначити місцеперебування компанії. "Держфінпослуг може управляти тільки законослухняним компаніям, тими ж, хто порушує закон, не виконуючи договірних зобов'язань, мають займатися силові структури", - сказала директор департаменту.
Як повідомлялося, Держфінпослуг України 2 липня 2009 року вирішила припинити дію всіх ліцензій ФГ "Страхові традиції". У відомстві тоді уточнили, що таке рішення прийнято у зв'язку з порушенням страховиком норм чинного законодавства.
Крім того, на рішення Держфінпослуг вплинув факт численних скарг громадян на компанію.
ФГ "Страхові традиції" заснована в 2002 році.
Компанія має ліцензії на надання послуг за 29 видами страхування юридичних і фізичних осіб.
Регіональна мережа компанії налічує 100 підрозділів з продажу, які працюють у 78 містах України.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-10 банків за депозитами в євро, доларах та гривні в листопаді 2025 року (інфографіка)
В яких країнах вчителі отримують нанижчі зарплати
Виплати 6500 грн для українців: хто і коли може отримати (деталі)
Продаж «РВС Банку»: три потенційні інвестори подали документи на участь у конкурсі
Рекордні 119 мільярдів: у Нацбанку розповіли, завдяки чому українські банки нарощують прибутки
Укрпошта ввела в обіг марку до Дня Гідності та Свободи (фото)
