0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Тимошенко звинувачує учасників конкурсу з приватизації ОПЗ у змові


Тимошенко звинувачує учасників конкурсу з приватизації ОПЗ у змові

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко звинувачує в змові учасників конкурсу з продажу Одеського припортового заводу з метою зниження його ціни.

"Зараз було видно в прямому ефірі, як здійснюється змова трьох учасників конкурсу для того, щоб за безцінь купити ОПЗ", - заявила вона, виступаючи на зустрічі з підприємцями, які працюють на ринках України.

За словами прем'єра, оскільки конкурс не став прикладом прозорості, конкурсна комісія не визнала його результатів.

Ю.Тимошенко підкреслила, що не дозволить проводити приватизацію на основі корупції і за безцінь.

Конкурсна комісія з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" відмовилася у вівторок визнати ТОВ "Нортіма", пов'язане з бізнесменом Ігорем Коломойським, переможцем конкурсу.

Цього ж дня ТОВ "Нортіма" (Україна), пов'язане з відомим українським бізнесменом і співвласником ПриватБанку Ігорем Коломойським, у процесі аукціону запропонувало за 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" 5 млрд грн. і перемогло в конкурсі з його продажу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування