0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Дрогобичі з банкомата за три дні викрали 160 тисяч


У Дрогобичі з банкомата за три дні викрали 160 тисяч

У Львівській області в м. Дрогобич із банкомата "ПриватБанку" протягом трьох днів викрали 160 тис. грн. Крадіжку грошей зафіксував керівник департаменту розвитку і контролю банкоматної мережі "ПриватБанку". Про це повідомили у відділі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

За даними управління, у приміщенні дитячої лікарні з банкомата "ПриватБанку" шляхом добору ключа і коду було викрадено 160 тис. грн. Зараз за цим фактом проводиться розслідування.

У той же час, за інформацією відділу зв'язків із громадськістю обласного управління міліції, це пограбування дуже схоже на пограбування в Миколаєві Львівської області. Нагадаємо, 6 липня з банкомата "ПриватБанку", який розташований у приміщенні магазину "Смак", двоє невідомих осіб шляхом підбору цифрового коду і ключа відкрили грошову сейфову частину банкомата, звідки забрали 220 тис. грн., і з місця події зникли на легковому автомобілі білого кольору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування