Форекс - в Азії


Індекс Токійської фондової біржі Ніккей (Nikkei) впав на 41.61 пункту (-0.40%) і закрився на рівні 10492.53. Прибутковість 10-річних японських урядових облігацій становить 1.305 (не змінилася порівняно з попереднім закриттям). Індекс Гонконгської фондової біржі Хенг Сенг (Hang Seng) впав на 363.91 пункту (-1.81%) і стоїть на рівні 19734.71.

Курс долар/ієна впав на азіатській сесії до рівня 92.53, мінімального з 13 липня. Тиск курс зробили продажі інвесторами більш ризикових інструментів і купівля ієн. Цьому сприяло падіння фондових індексів, зокрема, у Китаї, де фондовий індекс у Шанхаї впав більш ніж на 5%.

На ринку говорять, що визначеність із результатами парламентських виборів у Японії також надає деяку підтримку курсу ієни. Падіння курсу долар/ієна було посилено спрацьовуванням стоп-ордерів на продаж доларів нижче рівня 93.00.

Обсяги торговельних операцій на ринку форекс відносно невисокі, що пов'язують із довгими вихідними у Великобританії.

Вчора відбулися парламентські вибори в Японії. Як і очікувалося, перемогу в них здобула опозиційна Демократична партія Японії.

Попереднє значення індексу промислового виробництва (Industrial production) у Японії за липень +1.9% за місяць, -22.9% за рік (попереднє значення +2.3% за місяць, -23.5% за рік). Зростання обсягів виробництва спостерігається вже п'ятий місяць поспіль.

Індекс роздрібних продажів (Retail sales) у Японії за липень -2.5% за рік (попереднє значення -3.0% за рік).

Індекс нових будівництв (Housing starts) у Японії за липень -32.1% за рік (попереднє значення -32.4% за рік). Індекс замовлень на будівництво (Construction orders) у Японії за липень -42.8% за рік (попереднє значення -28.0% за рік).

Сьогодні у Великобританії вихідний день. Внаслідок цього фінансовий ринок у країні буде закритий.

Сьогодні очікується вихід наступних даних:
о 08:00 GMT - індекс роздрібних продажів (Retail sales) в Італії за червень (попереднє значення 0.0% за місяць, -2.9% за рік);
о 09:00 GMT - попереднє значення індексу споживчих цін (CPI) в Італії за серпень (попереднє значення 0.0% за місяць, 0.0% за рік);
о 09:00 GMT - попереднє значення індексу споживчих цін (Harmonized CPI) у Європі(16) за серпень (попереднє значення -0.6% за рік);
о 13:45 GMT - індекс ділової активності Асоціації менеджерів у Чикаго (Chicago PMI) у США за серпень (прогноз 47.5, попереднє значення 43.4).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua