Індекси в Азії зростають у середу на позитивних даних зі США


Фондові майданчики Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) демонструють зростання у середу на позитивних даних про споживчу довіру й ринок житла в США, повідомляє агентство Bloomberg.

Зведений фондовий індекс АТР MSCI Asia Pacific додав з відкриття торгів 0,7% - до 113,87 пункту.

Японський індекс Nikkei 225 підвищився на 1,4%, китайський Shanghai Composite - на 1,5%.

Індекс довіри споживачів до економіки США, що розраховується дослідницькою організацією Conference Board, у серпні виріс уперше за три місяці й досяг 54,1 пункту порівняно з 47,4 пункту місяцем раніше. Аналітики очікували менш значного підвищення індикатора - до 47,9 пункту з оголошеного раніше липневого рівня 46,6 пункту.

Відповідно до індексу S&P/Case-Shiller, падіння вартості житла в 20 найбільших містах США склало в червні 15,4% у річному вирахуванні порівняно з 17% місяцем раніше, тобто темпи зниження цін сповільнюються. Крім того, результат виявився краще, ніж очікування аналітиків, які прогнозували в середньому 16,4%.

"Люди в принципі щасливі, що ситуація поліпшується", - відзначив представник Pengana Capital Ltd. Тім Шредерс.

Котирування акцій австралійської Westfield Group, провідного оператора торгових центрів у світі, піднялися на 3,1%.

Вартість паперів провідного автовиробника світу Toyota Motor Corp. збільшилася на 2%.

Ціна акцій провідного авіаперевізника Китаю на міжнародних напрямках Air China Ltd. підскочила на 6,3%, тому що чистий прибуток компанії за перше півріччя подвоївся.

Курс цінних паперів Consolidated Media Holdings Ltd. злетів на 11% на новинах про те, що медіа-група погодилася продати свою частку в найбільшому сайті вакансій Австралії.

Ринкова вартість Aozora Bank Ltd. збільшилася на 3%. Банк має намір укласти альянс із Hokkaido Bank для спільного фінансування агропромислового комплексу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua