Зростання європейських фондових індексів у вівторок у середньому становить 0,5%


Європейські фондові індекси у вівторок продовжили зростання, дорожчають акції телекомунікаційних компаній; котирування паперів сировинних компаній падають, повідомило агентство Bloomberg.

Індекс Dow Jones Stoxx 600 виріс із відкриття ринку на 0,8%, динаміка змінювалася з позитивної на негативну і назад, принаймні, сім разів.

Коливання обумовлені двома прогнозами аналітиків JPMorgan Chase & Co., що підвищила рекомендації для паперів європейських телекомунікаційних компаній до "вище ринку" і рекомендації, що знизила, для паперів європейських гірничовидобувних компаній до "нейтрально" з "вище ринку", відзначивши, що ціни металів більше не є привабливими після нещодавнього ралі.

Крім того, сприятливо на ринок вплинули статистичні дані зі США. Індекс довіри споживачів до економіки США в серпні виріс уперше за три місяці й досяг 54,1 пункту порівняно з 47,4 пункти місяцем раніше. Аналітики очікували менш значного підвищення індикатора - до 47,9 пункту з оголошеного раніше липневого рівня 46,6 пункту.

"Ключовим моментом для визначення вашої поведінки на ринку буде ваше переконання щодо V- і W-творчого варіантів виходу із кризи", - вважає представник лондонської Pali International Кріс Макгейл. "Зниження ринку - гарна можливість купувати", - додав він.

Вартість акцій Vodafone Group Plc, найбільшого в Європі оператора стільникового зв'язку, зросла на 2,6%.

Ціна акцій France Telecom, третьої за розмірами телефонної компанії Європи, збільшилася на 3,9% - до 18,48 євро.

Ринкова вартість британської Antofagasta, що володіє мідними рудниками в Чилі, знизилася на 3,6% - до 7,84 фунта.

Акції Kazakhmys втратили в ціні 4%, що було викликано зниженням вартості міді, нікелю й олова на LME.

Котирування цінних паперів німецької TUI AG, найбільшої туристичної компанії Європи, злетіли на 9,6% після підвищення рекомендації аналітиками Morgan Stanley для паперів компанії до "вище ринку" з "на рівні ринку".

Індекс найбільших підприємств Європи Dow Jones Euro Stoxx 50 до 19:21 у вівторок виріс на 21,7 пункту (0,78%) - до 2800,04 пункту.

Британський FTSE 100 додав до цього часу 21,84 пункту (0,45%), склавши 4918,07 пункту.

Французький індекс CAC 40 підріс на 26,38 пункту (0,72%) і склав 3678,55 пункту.

Німецький DAX підвищився на 33,64 пункту (0,61%), склавши 5553,39 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua