Депутат Ради Ляпіна (НУНС) прогнозує ріст інфляції як наслідок перерахування 9,8 млрд. гривень на підготовку до ЧЄ-2012 з футболу


Депутат Ради Ляпіна (НУНС) прогнозує ріст інфляції як наслідок перерахування 9,8 млрд. гривень на підготовку до ЧЄ-2012 з футболу

Депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", заступник голови комітету з промислової і регуляторної політики і підприємництва Ксенія Ляпіна прогнозує ріст інфляції у зв'язку з подоланням вето Президента Віктора Ющенка до закону, яким Рада зобов'язала Національний банк перерахувати 9,8 млрд. гривень до державного бюджету на 2009 рік на підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це сказано в повідомленні прес-служби партії "Народний Союз Наша Україна".

"Я також хочу, щоб пройшов чемпіонат Євро-2012 і щоб він був забезпечений коштами, але щоб кошти не виділяли "з неба". Тому що гроші буде надруковано і запущено в економіку, а вони не забезпечені нічим, що призведе лише до інфляції і знецінювання національної валюти", - вважає Ляпіна.

З її слів, це лише один із прикладів руйнування економіки, яке здійснює Кабінет Міністрів Юлії Тимошенко.

Як повідомляло агентство, Секретаріат Президента також прогнозував прискорення інфляції і обвал курсу гривні у разі подолання Радою вето на цей закон.

Водночас депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів, екс-міністр фінансів Микола Азаров вважає малоймовірним прискорення інфляції у зв'язку з прийняттям цього закону.

З його слів, перерахування коштів Нацбанком буде не одномоментним, а поетапним, кошти направлятимуться траншами, купівельна спроможність населення знизилася й емісія істотної ролі в інфляції не зіграє.

21 серпня Рада подолала вето Ющенка до закону, яким зобов'язала НБУ перерахувати 9,8 млрд. гривень до державного бюджету на 2009 рік на підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua