0 800 307 555
0 800 307 555

General Motors не визначився з покупцем Opel


General Motors не визначився з покупцем Opel

Американська автомобілебудівна корпорація General Motors (GM) не змогла назвати ім'я переможця в операції по покупці німецького підприємства GM - Opel, передає Reuters.

Раніше повідомлялось, що GM планує прийняти остаточне рішення 21 серпня, проте в указаний час представники компанії не обрали переможця. За інформацією агентства, тепер GM запитав додаткові дані від уряду Німеччини з приводу коштів, які воно може вкласти в операцію, у випадку якщо переможцем виявиться бельгійський інвестфонд RHJ International.

Нагадаємо, в останні тижні боротьба за Opel розгорілася між консорціумом Magna-Ощадбанк і бельгійським інвестфондом RHJ International. Пропозицію російсько-канадського консорціуму підтримувала влада Німеччини, тоді як пропозиція бельгійського інвестфонду більше цікавила GM.

Magna та Ощадбанк розраховують отримати по 27,5% акцій Opel і інвестувати в європейську компанію близько 500 млн євро. Кілька днів тому уряд Німеччини заявив, що готове надати російсько-канадському консорціуму кредит у розмірі 4,5 млрд євро, у випадку якщо керівництво GM прийме рішення на користь консорціуму Magna та російського Ощадбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua