Суслов проти залучення регуляторів банківського і фінансового ринків у передвиборче політичне протистояння


Суслов проти залучення регуляторів банківського і фінансового ринків у передвиборче політичне протистояння

Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Віктор Суслов виступає проти залучення регуляторів банківського і фінансового ринків у передвиборче політичне протистояння.

Про це він повідомив на брифінгу.

"В умовах виборчої кампанії, що починається, дуже важливо, щоб фінансові регулятори не дали себе втягнути в якусь політичну боротьбу", - сказав він.

Суслов висловив надію на активізацію співробітництва Держфінпослуг і Національного банку в рамках нормалізації роботи сектора фінансових послуг.

"Я хотів би також звернутися до Національного банку з тим, щоб ми спільно продовжували чисто професійну, аполітичну діяльність у сфері реанімування ринку фінансових послуг", - сказав він.

Раніше Суслов називав позицію НБУ в питаннях співробітництва з Держфінпослуг неконструктивною і висловлював упевненість, що фінансово-економічна криза підштовхне владу до усвідомлення необхідності створення єдиного наглядового органу на фінансовому ринку.

Як повідомляло агентство, до числа регуляторів фінансового ринку належать НБУ, Держфінпослуг і Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Держкомфінпослуг
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua