Глава Держфінпослуг Суслов вважає неможливою стабілізацію курсу гривні без нормалізації політичної ситуації


Глава Держфінпослуг Суслов вважає неможливою стабілізацію курсу гривні без нормалізації політичної ситуації

Глава Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Віктор Суслов вважає неможливою стабілізацію курсу гривні без нормалізації політичної ситуації в країні.

Про це він повідомив на брифінгу.

"Основним для стабілізації національної валюти є політичний фактор - наявність суспільної довіри до інститутів влади", - сказав Суслов.

Він також підкреслив, що регулювання курсу нацвалюти не може бути предметом виборчих технологій.

"Судячи з останніх політичних подій, виборча команда президента України намагається змусити Національний банк припинити підтримку економічної політики уряду й ще більше посилити монетарну політику", - сказав голова Держфінпослуг.

Суслов спрогнозував, що в результаті таких дій команди Президента може статися наростання платіжної кризи, падіння доходів бюджету й, відповідно, зростання соціальної напруженості.

"Але я не думаю, що за допомогою таких заходів можна домогтися реальної перемоги на президентських виборах", - додав голова Держфінпослуг.

З його слів, якщо НБУ зробить відповідні політичні заяви (що не суперечить закону "Про Національний банк") і підтримає політику уряду, це стане основним фактором, що зможе забезпечити стабільність курсу гривні та стійкість грошової системи.

Як повідомляло агентство, раніше Президент Віктор Ющенко попросив прем'єр-міністра Юлію Тимошенко вести продуманішу бюджетну політику.

На думку Президента, негативний вплив на національну валюту чинить дефіцит державного бюджету.

Тимошенко відкинула звинувачення Президента.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Держкомфінпослуг
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua