За порушення прав малого бізнесу російським чиновникам загрожують штрафи і звільнення


За порушення прав малого бізнесу російським чиновникам загрожують штрафи і звільнення

Восени 2009 року міністерство економічного розвитку розробить додаткові поправки до законодавства, які мають створити умови для інтенсивнішого розвитку малого бізнесу, повідомив в інтерв'ю "Російській газеті" директор департаменту державного регулювання малого і середнього бізнесу Мінекономрозвитку Андрій Шаров.

Це вже другий пакет антикризових заходів для малих підприємців. Наприкінці квітня президент Росії Дмитро Медведєв підписав поправки до закону, що стосуються обмежень перевірок малого бізнесу контролюючими органами, який набув чинності з 1 травня поточного року. Тепер органи нагляду можуть проводити перевірки малих підприємців не частіше одного разу на три роки.

За словами Шарова, під час осінньої роботи будуть підготовлені поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення, в яких для чиновників за порушення прав підприємців передбачені не тільки штрафи, але й дискваліфікація. Сума штрафу складе 10-20 тисяч рублів.

"Ми запустили програму грантової підтримки громадян, які починають власну справу. На неї виділено 2,2 мільярди рублів - до 300 тисяч в одні руки. До речі, програма йде доволі непогано. Уже видано приблизно 1,5-2 тисячі грантів. Хтось бере 100 тисяч рублів, хтось - 200 тисяч. Гроші йдуть на найпростіші речі - на оренду приміщення, купівлю обладнання", - заявив газеті чиновник.

"Таким чином, ми розраховуємо підтримати 7-8 тисяч нових підприємств у 63 регіонах. Плюс розвиваємо мікрофінансові організації. У цей сектор спрямовано два мільярди рублів. Мікропозики бізнес може одержувати в середньому по 500 тисяч рублів на 3-4 місяці. Усього буде видано 15-17 тисяч мікрокредитів", - пояснив Шаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua