У "Родовід Банку" заявили, що ініціатором порушення кримінальної справи проти групи компаній-шахраїв виступив банк


У "Родовід Банку" заявили, що ініціатором порушення кримінальної справи проти групи компаній-шахраїв виступив банк

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив 19 серпня, про порушення під час рефінансування комерційних банків, зокрема, і "Родовід Банку".

У заяві прес-служби банку, розміщеної на офіційному сайті фінустанови, сказано, що в банку змушені уточнити, що кримінальну справу було порушено за ініціативою тимчасової адміністрації банку не щодо попередніх керівників фінустанови, а щодо групи шахраїв, які намагаються привласнити кредитні кошти і вивести заставлене майно з-під застави.

Указані особи через низку фіктивних банкрутств ухиляються від повернення коштів в банк. А оскільки вартість земельної ділянки, під заставу якої отримано кредит, у кілька разів перевищує розмір неповернутих коштів, ці особи намагаються ухилитись і від передачі цієї земельної ділянки на баланс банку.

На сьогодні триває досудове слідство.

Адміністрація "Родовід Банку" наголошує, що щодо всіх боржників банку, які не повертають кредитні кошти, буде вжито відповідні заходи.

"Назви конкретних компаній, адреси земельних ділянок, імена конкретних осіб ми не можемо оприлюднити, зважаючи на банківську та слідчу таємницю", - сказано в повідомленні фінустанови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:РОДОВІД БАНК
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua