Берлін готовий надати кредит в 4,5 млрд євро консорціуму Magna-Сбербанк на придбання Opel


Берлін готовий надати кредит в 4,5 млрд євро консорціуму Magna-Сбербанк на придбання Opel

Німеччина готова надати кредит у розмірі 4,5 млрд євро канадсько-російському консорціуму на придбання німецького автовиробника Opel.

Як повідомили представники Міністерства економіки країни, Берлін піде на цей крок, якщо General Motors продасть свою німецьку "дочку" саме консорціуму Magna.

За їх словами, така пропозиція може прискорити ухвалення американським концерном рішення на користь консорціуму Magna і російського Сбербанку, передає Associated Press.

Представники Міністерства економіки Німеччини пояснили, що сума буде поділена між федерацією і землями.

Консорціум, який очолює канадською Magna International, заявив, що зміг вирішити всі свої розбіжності з GM з продажу Opel. GM цю інформацію підтвердив, але уточнив, що остаточне рішення з продажу Opel буде ухвалено радою директорів американського автоконцерну після розгляду змінених умов операції, згідно з яким Magna і Сбербанк розраховують отримати 27,5% акцій Opel й інвестувати в європейську компанію близько 500 млн євро.

Основним конкурентом російсько-канадського консорціуму є бельгійський інвестфонд RHJ International, на чиїй стороні симпатії керівництва GM. Проте німецький уряд і профспілки бачать в пропозиції Magna-Ощадбанк більше гарантій, що робочим Opel вдасться зберегти робочі місця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua