ФДМУ вважає малоймовірним продаж 67,8% "Укртелекому" в 2009


ФДМУ вважає малоймовірним продаж 67,8% "Укртелекому" в 2009

Фонд державного майна вважає малоймовірним продаж 67,79% акцій телекомунікаційної компанії "Укртелеком" у 2009 році.

Про це журналістам повідомив в.о. голови ФДМУ Дмитро Парфененко.

"Ми зараз займаємося підвищенням інвестпривабливості. Потрібно вирішити питання тарифів... питання приміщень "Укрспецзв'язку". Поки ми цього не зробимо - ми не будемо продавати", - зазначив Парфененко.

Він додав, що в пооб'єктному плані-графіку виставлення на продаж пакетів акцій господарчих товариств і фондових компаній передбачено оголошення конкурсу із продажу "Укртелекому" в грудні, і в такому випадку приватизація компанії відбудеться вже в 2010 році.

Як повідомляло агентство, раніше ФДМУ заявляв, що визначить час виставлення акцій "Укртелекому" на продаж після завершення вивчення попиту на них.

У лютому ФДМУ заявляв про прояв інтересу до участі в конкурсі із продажу 67,79% акцій "Укртелекому" компаній Deutsche Telekom (Німеччина), Turkcell (Туреччина) і Magyar Telekom (Угорщина).

6 лютого 2008 року Кабінет Міністрів затвердив уточнений план розміщення акцій компанії "Укртелеком", що передбачає закріплення в державній власності 25%+1 акції й продаж на конкурсі за принципами аукціону 67,79% акцій компанії.

У грудні 2008 року Кабмін включив 67,79% акцій "Укртелекому" до переліку призначених для приватизації в 2009 році об'єктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua