Держкомстат: Падіння промвиробництва в Україні в липні сповільнилося до 26,7%


Держкомстат: Падіння промвиробництва в Україні в липні сповільнилося до 26,7%

Промислове виробництво в Україні в липні 2009 року впало на 26,7% порівняно з липнем 2008 року, що є кращим показником поточного року.

Як повідомив Державний комітет статистики в понеділок, за підсумками січня-липня падіння промвиробництва в країні стосовно аналогічного періоду минулого року сповільнилося до 30,4%.

Держкомстат також уточнює, що обсяг промислового виробництва в липні цього року порівняно з червнем виріс на 4,9%.

Раніше повідомлялося, що в червні 2009 року щодо аналогічного місяця минулого року темпи падіння промвиробництва сповільнилися до 27,5% порівняно з 31,8% у квітні й травні.

За даними Держкомстату, найбільший спад у червні цього року щодо червня минулого року зафіксований у машинобудуванні - 52,9% (зокрема у виробництві транспортних засобів - 66%), виробництві будматеріалів та іншої неметалевої продукції - 38,4%, хімічному виробництві - 31,1%, металургії - 30,4%, деревообробці - 29,1%.

Сильно постраждали легка промисловість - 20,8%, целюлозно-паперова промисловість і видавнича справа - 20,4%.

У виробництві й розподілі електроенергії, газу і води падіння склало 16,7%, видобувної промисловості - 13,5%, харчової промисловості - 8,7%.

Обсяг промислового виробництва в Україні 2008 року стосовно попереднього року зменшився на 3,1%, тоді як 2007 року його зростання склало 10,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua