Банк Colonial закритий регуляторами, його банкрутство стало найбільшим у США з початку року


Банк Colonial закритий регуляторами, його банкрутство стало найбільшим у США з початку року

Федеральна корпорація страхування депозитів (FDIC) США в п'ятницю наказала закрити проблемний банк Colonial BancGroup Inc. Його активи передані BB&T Corp., пише газета The Wall Street Journal.

Банкрутство Colonial стало найбільшим серед американських фінкомпаній, які зазнали краху з початку року.

Також минулого тижня на вимогу регуляторів були припинені операції двох фінансово-кредитних установ у штаті Арізона, одного в Лас-Вегасі й ще одного в Піттсбурзі.

Усього з початку року були закриті 77 банків США, що є найвищим показником за останні 17 років.

Colonial, другий за розмірами банк штату Алабама, тривалий час вважався одним з найбільш стійких регіональних банків. Він займався кредитуванням у сфері нерухомості, його активи оцінювалися $25 млрд, депозити - $20 млрд.

Заснований 1981 року банк був найбільшим кредитором девелоперів у Флориді та Неваді, однак почав зазнавати невдач після обвалення ринку іпотеки. Безнадійні іпотечні кредити, видані банком у Флориді, перевищили $1,7 млрд.

Банк зі штату Північна Кароліна BB&T Corp. погодився викупити активи Colonial на загальну суму близько $22 млрд, включаючи депозити і філії банку. Таким чином, BB&T стане дев'ятим за обсягом активів і восьмим за розміром депозитів банком США.

BB&T не збирається брати на себе активи або зобов'язання збанкрутілої фінкомпанії, "пов'язані із шахрайською, карною або неправомірною діяльністю Colonial".

Філії Colonial у штатах Алабама, Флорида, Джорджія, Невада і Техас - загальною кількістю 346 - будуть відкриті найближчим часом як відособлені підрозділи BB&T.

FDIC уже схвалила цю угоду, інші активи Colonial будуть продані пізніше.

Крах Colonial скоротить фонд страхування банківських вкладів FDIC на $2,8 млрд, відзначається в прес-релізі регулятора.

Найбільшим банкрутством банку в історії США був колапс Washington Mutual восени минулого року. Серед фінкомпаній у цілому перше місце належить інвестбанку Lehman Brothers.

Банкрутство Colonial - шосте за розмірами за всю історію американської фінансової системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua