Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" добудувати підвідні газопроводи на 560 млн грн.


Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" добудувати підвідні газопроводи на 560 млн грн.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо добудовування в 2009 р. за кошти НАК "Нафтогаз України" підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності на суму 560 млн грн. Уряд також зобов'язав "Нафтогаз" завершити будівництво підвідних газопроводів і ввести їх в експлуатацію до 1 січня 2010 р. Таке рішення було прийнято на вчорашньому засіданні Кабміну, повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з рішенням, місцеві органи виконавчої влади повинні сприяти у відведенні земельних ділянок під будівництво газопроводів і наданні необхідних дозвільних документів.

Дотепер будівництво підвідних газопроводів від магістральних газопроводів до населених пунктів для їхньої наступної газифікації забезпечували регіональні газопостачальні підприємства (облгази).

Нагадаємо, що 4 серпня 2009 р. НАК "Нафтогаз України" завершила створення дочірнього підприємства (ДП) "Нафтогазмережі" для управління розподільними газовими мережами на виконання постанови Кабінету міністрів України №775 від 10 червня 2009 р.

Згідно з положеннями постанови №775, майно газорозподільних мереж (розподільні газопроводи, споруди на них, транспортні засоби спеціального призначення, а також проектно-кошторисна і виконавча документація), яка згідно із законодавством України перебуває в державній власності і не підлягає приватизації, передається на баланс "Нафтогазмережі".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua