Goldman Sachs: В ЦБ РФ відбуваються історичні зміни


Goldman Sachs: В ЦБ РФ відбуваються історичні зміни

"Неінтервенціоністський" підхід Банку Росії до ринку іноземної валюти свідчить про "по-справжньому історичні зміни" у політиці російського Центробанку, повідомляє Bloomberg, цитуючи заяву Goldman Sachs Group Inc.

Економіст Goldman Рорі Макфаркухар говорить, що ЦБ РФ тільки один раз за останні 2 місяці втручався в ситуацію на валютному ринку. Кілька днів тому регулятор назвав високу волатильність обмінних курсів одним з факторів, які привели до рішення про зниження ним своєї облікової ставки.

Банк Росії, який знижував ставку рефінансування п'ять разів із 24 квітня з метою стимулювання кредитування, витратив більше третини резервів країни в іноземній валюті в період із серпня по січень, борючись із ослабленням рубля на 35% у порівнянні з доларом. Тим самим був покладений кінець девальвації, обумовленій падінням на 63% ціни сирої нафти марки Urals і через уповільнення темпів економічного зростання.

Фінансова криза прискорила дії Центрального банку в плані переходу до вільно плаваючих обмінних курсів і використання процентних ставок для керування інфляцією, заявив 24 червня голова Банку Росії Сергій Ігнатьєв. Дана мета повинна бути досягнута до 2011 р.

Центральний банк буде, як і раніше, діяти в режимі запобігання зміни курсу національної валюти більш ніж на 4% щодня в будь-якому напрямку і продовжить захищати межі бівалютного кошика в межах від 26 до 41 рублів, впевнені в Goldman Sachs.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua