США і Швейцарія не можуть домовитися щодо справи UBS


США і Швейцарія не можуть домовитися щодо справи UBS

Переговори США і Швейцарії щодо врегулювання конфлікту, пов'язаного з ухиленням американських клієнтів банку UBS від сплати податків, зайшли в тупик, тому що влада двох країн не може домовитися про правові рамки передачі Вашингтону банківської інформації, повідомляє Reuters.

Дві країни працюють над угодою, яка дасть UBS можливість уникнути суду в США. Однак у п'ятницю вони не змогли домовитися і попросили суддю, що вела справу, дозволити їм продовжити переговори до 12 серпня. Берн і Вашингтон уже досягли принципових домовленостей, і очікується, що в рамках досудового врегулювання податкова влада США одержить імена приблизно 52 тисяч американців, що мають секретні рахунки в UBS. Однак, як стверджує швейцарська газета NZZ am Sonntag, вони поки не можуть погодити технічні деталі передачі даних.

За відомостями газети, США хочуть одержати гарантії того, що передача даних буде надійною та швидкою. Однак Швейцарія не готова вживати надзвичайних заходів для прискорення процесу, тому що це приведе до подальшого ослаблення її законодавства про банківську таємницю. Тому Берн віддає перевагу складному і потенційно тривалому процесу.

Початок процесу в справі UBS призначене на 17 серпня. Якщо сторони захочуть продовжити переговори, вони можуть затягтися до кінця вересня. Наступна дата, коли може початися процес, це 21 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua