Росія й Україна підписали газотранспортну угоду — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія й Україна підписали газотранспортну угоду

21
Прем'єр-міністри Росії й України Михайло Касьянов і Анатолій Кінах у присутності президентів двох країн підписали в Кишиневі угоду про стратегічне співробітництво в енергетичній сфері.
Як передає РІА "Новости", ВАТ "Газпром" та українська компанія "Нафтагаз" у присутності президентів Росії й України також підписали договір про створення підприємства - міжнародного газового консорціуму.
Відповідно до угоди Росія й Україна створюють консорціум "на взаємовигідних умовах у формі господарчого товариства з транспортування, забезпечення безпеки і стабільності функціонування газотранспортної системи України".
Сторони мають намір розвивати довгострокове взаємовигідне співробітництво в розробці спільного балансу і забезпеченні транзиту газу, а також будівництво, реконструкцію й експлуатацію газопроводів, розробку спільних проектів через території України і Росії на зарубіжні ринки, у тому числі з залученням компаній третіх країн.
Учасники Консорціуму спільно на основі консенсусу визначають умови участі в Консорціумі європейських газових компаній. Головний офіс Консорціуму і його органів управління, згідно з документом, буде знаходитися в Києві.
Дана угода набуває чинності з моменту її підписання і діє протягом 30 років.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас