Долар, ієна дешевшають до євро в очікуванні сильної статистики щодо економіки США


Долар, ієна дешевшають до євро в очікуванні сильної статистики щодо економіки США

Курси долара та ієни знижуються відносно євро в понеділок, повідомляє агентство Bloomberg. Цьому сприяють заяви колишнього голови Федеральної резервної системи (ФРС) США Алана Грінспена про близьке завершення рецесії, а також очікування позитивних даних про ділову активність у виробничому секторі США.

Апетит інвесторів до ризику росте на тлі позитивних даних, що сприяє скороченню попиту на ієни та долари, відзначають експерти.

Згідно із прогнозом аналітиків, індекс виробничої активності в США (ISM Manufacturing) виріс у липні до 46,5 пункту - максимального рівня майже за рік - у порівнянні з 44,8 пункту місяцем раніше.

Грінспен заявив, виступаючи в телепрограмі в неділю, що темпи відновлення економічного зростання США можуть перевершити прогнози аналітиків.

Курс долара США відносно євро до 16:22 склав $1,4306 за євро в порівнянні з $1,4257 на закриття ринку в п'ятницю.

Вартість ієни до євро опустилася до 135,91 ієни з 134,99 ієни.

Японська валюта також подешевшала відносно американської - до 95 ієни з 94,68 ієни в п'ятницю.

Доларовий індекс ICE, що враховує котирування долара до валют шести основних торговельних партнерів США, упав у понеділок до 77,98 пункту - мінімального рівня з 18 грудня минулого року. На закриття ринку в п'ятницю його значення становило 78,347 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua