0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: На український фондовий ринок прийшли великі інвестори


Експерт: На український фондовий ринок прийшли великі інвестори

Рекордні обсяги торгів свідчать про те, що на український фондовий ринок прийшли великі інвестори. Така думка міститься в аналітичному огляді інвестиційної групи "АРТ-Капітал".

За словами аналітиків, учора вітчизняний ринок акцій знайшов "точку рівноваги", і фондові майданчики після різкого зниження на початку торгів змогли на закритті опинитися в позитивній зоні. Негативну зовнішню кон'юнктуру допомогла згладити новина про виділення Україні третього траншу МВФ, який частково зможе покрити дефіцит бюджету і зміцнити національну валюту.

В огляді відзначається, що на УБ підтримку ринку надали папери коксохімічних підприємств – Ясинівський (+3,66%) і Авдієвський (+2,63%) коксохіми, а також акції Стахановського ВСЗ (+2,64%), "Мотор Січі" (+2,3%), "Укртелекому" (+0,73%) і "Центренерго" (+1,23). Гірше від ринку виглядали папери металургів – "Азовсталі" (-1,59%), і Алчевського МК (-1,77%) і банків – "Аваль" (- 0,59%) і "Укрсоцбанку" (-0,1%). Найбільше гравці вчора цікавилися акціями "Укрнафти" (5,2 млн. грн.), Єнакіївського МЗ (1,7 млн. грн. і Алчевського МК (1,7 млн. грн.).

Відносно "Укрнафти" аналітики констатують, що, незважаючи на різке зниження світових цін на нафту (марка WTI учора знизилася на 5,77% - до 63,35 дол. за бар.), папери компанії просіли всього на 0,27% (на УБ), при цьому більшу частину торговельної сесії котирування акцій перебували в позитивному ціновому коридорі. Із цього аналітики роблять висновок, що на даний момент ціною "Укрнафти" рухають очікування інвесторів із приводу розподілу дивідендів компанії за 2006-2008 роки (збори акціонерів призначені на 14 серпня), розмір яких може скласти 30-40% від поточної вартості паперу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua