UBS і влада США: Новий раунд битви за інформацію про рахунки клієнтів банку


UBS і влада США: Новий раунд битви за інформацію про рахунки клієнтів банку

Швейцарському банку UBS поки не вдалося домовитися з американським податковим управлінням щодо недоторканності інформації про рахунки клієнтів банку. Судові слухання по цій справі почнуться у федеральному суді Майамі на наступному тижні, 3 серпня.

А в найближчу п'ятницю сторони повинні будуть відзвітувати про те, наскільки просунулися їхні переговори щодо досягнення компромісу в цьому питанні. Представники UBS повідомили Dow Jones про те, що суддя Алан Голд запропонував відкласти слухання на тиждень і перенести початок на 10 серпня, однак жодна зі сторін на це не погодилася. Якщо до завтрашнього дня сторони формально не врегулюють свою суперечку, то в п'ятницю події можуть розвиватися за двома сценаріями. Перший з них передбачає угоду сторін про те, що вони близькі до досягнення компромісу, тоді не виключена відстрочка. Другий варіант передбачає, що переговори перериваються без урегулювання, а значить, суд у понеділок приступить до слухань у справі.

Нагадаємо, що Штати підозрюють порядку 50 тис. клієнтів UBS у використанні "сірих" схем уникнення податків і вимагає від UBS надання відомостей про їхні рахунки. UBS зі свого боку не має наміру добровільно надавати ці дані, апелюючи до швейцарського законодавства, яке забороняє розголошення інформації про приватні рахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua