Кабмін дозволив "Нафтогазу" закуповувати фінансові послуги без тендерів


Кабмін дозволив "Нафтогазу" закуповувати фінансові послуги без тендерів

Кабінет Міністрів дозволив Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" здійснювати закупівлю фінансових та інших пов'язаних з ними послуг поза Положенням про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні гроші, яке передбачає проведення тендерів. Про це говориться в постанові Кабміну № 767 від 22 липня.

Кабмін включив фінансові послуги, які закуповує "Нафтогаз", у перелік, на який не поширюється положення про держзакупівлі, затверджене постановою Кабміну № 921 від 17 жовтня 2008.

Як повідомлялося, в 2008 Конституційний Суд визнав неконституційною постанову Кабміну № 274 "Про здійснення закупівель, товарів, робіт і послуг за державні кошти" від 28 березня, яким уряд затвердив тимчасове положення про держзакупівлі.

Після цього, уряд затвердив нове положення про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за держкошти.

"Нафтогаз України" - монополіст з транспортування газу по транзитних газопроводах, монополіст з транспортування нафти по нафтопроводах, а також найбільший добувач газу і найбільший добувач нафти в Україні.

2008 рік "Нафтогаз" закінчив із чистим прибутком 11 651,661 млн гривень (за національними стандартами бухгалтерської звітності).

Чистий дохід компанії виріс більш ніж в 2 рази (на 134,59%) або на 28 986,175 млн гривень до 50 522,783 млн гривень у порівнянні з 2007 роком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua