Кабмін відмовився від зовнішніх позик до кінця року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін відмовився від зовнішніх позик до кінця року

23
Кабінет Міністрів поки не планує до кінця року здійснювати зовнішні комерційні позики для фінансування державного бюджету. Про це сказав журналістам прем'єр-міністр Анатолій Кінах, повідомляють Українські Новини. Він зазначив, що Кабмін розраховує до кінця року одержати $ 250 млн. програмної системної позики Світового банку і близько 50 млн. євро кредиту Європейського союзу, що передбачено в бюджеті цього року. Раніше Кабмін пропонує Верховній Раді у держбюджеті на цей рік збільшити внутрішні позики на 2,5 млрд. гривень — до 4 млрд. гривень.
Такиї захід запропоновано Кабміном у зв'язку із недостатніми надходженнями доходів до бюджету цього року. Мінфін вважає, що такі позики повинні бути довгостроковими, не менше 1,5 років, тому що Кабмін не може збільшувати навантаження на бюджет наступного року, що припускає рекордні виплати за зовнішніми позиками.
У липні Кабмін прийняв постанову, яка передбачає випуск єврооблігацій на суму до $ 250 млн. для реструктуризації своїх зобов'язань перед інвесторами, які не прийняли участі в обміні євробондів у 2000 році.
Мінфін хоче реструктуризувати ці борги до нових зовнішніх позик, що їх Мінфін планує здійснити у 2003 році. Міністр фінансів Ігор Юшко раніше заявив про намір завершити реструктуризацію восени цього року.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас