0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк обслуговує більш 300 тисяч пенсійних рахунків


На сьогоднішній день свою пенсію в Приватбанкові одержують більш 300 тисяч пенсіонерів, з них 171 тисяча чоловік мають пенсійну пластикову карту. Усього ж банк обслуговує більш 480 тисяч соціальних рахунків, з них 290 тисяч соціальних пластикових карт. Про це повідомив керівник бізнесу «Обслуговування індивідуального клієнта» Приватбанку Юрій Кандауров у ході спільної прес-конференції керівництва банку і Дніпропетровського головного керування Пенсійного фонду України, що відбулася 1 жовтня 2002 року в Дніпропетровську.

За словами Юрія Кандаурова, у Дніпропетровській області Приватбанк обслуговує більш 75 тисяч пенсійних рахунків, і в ході прес-конференції 75-тисячному клієнту пенсійної програми Дніпропетровського регіонального керування банку був вручений коштовний подарунок – телевізор. Також 1 жовтня 2002 року в Дніпропетровську в рамках регіональної акції, присвяченої до Дня літньої людини, пройшов розіграш призів серед власників пенсійних рахунків і пенсійних пластикових карт. За підсумками розіграшу бладателями грошових призів стали 820 пенсіонерів регіону. Призовий фонд акції склав близько 11,5 тис. грн.

Обслуговування соціальних рахунків здійснюють більш 1330 філій і відділень Приватбанку, також до послуг власників соціальних карт більш 500 банкоматів, 1 600 пунктів видачі наявних і 17,5 тисяч торгово-сервісних точок по всій території України. Розроблена фахівцями банку програма пенсійного обслуговування дозволяє забезпечити пенсіонерам самі вигідні умови обслуговування: пенсія зараховується на рахунок у перші числа місяця, а процентна ставка по пенсійному рахунку чи пенсійній карті дорівнює прибутковості депозитних рахунків. Додатковий доход нараховується на залишок коштів на рахунку, а одержувати відсотки можна щомісяця чи відкладати їх на пенсійний рахунок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua